Dominikánská republika

Chcete vidět opravdový ráj, jaký jste vždy viděli jen ve filmech? Většina z nich byla točena V Dominikánské republice. Vy tak máte nyní jedinečnou možnost se do této země vypravit také. Zažít a vidět tu nádheru je neopakovatelný zážitek, kterému se jen tak nic nevyrovná. V Dominikánské republice spatříte staletou historii, tropickou přírodu i smaragdový oceán s korálovými útesy. Dominikánská republika je právem královnou mezi destinacemi na zájezdy.

Objednejte si zájezd do Dominikánské republiky.

Co dělat v Dominikánské republice?

Dominikánská republika last minute splňuje všechny dokonalé požadavky na zájezdy last minute. S celou rodinou se sem můžete vydat a zažít nádhernou dovolenou. Dominikánská republika je oblíbenou destinaci pro všechny co mají rádi vodní sporty a radovánky všeho druhu.

Především je zde v Dominikánské republice, v krásně teplém Atlantickém oceánu oblíbený windsurfing. Velikou oblibu si zde i získal kiteboarding a potápění u korálových útesů. Ať už jste v Puerto Plata, nebo v Punta Cana, vždy si skvěle užijete nádherné sněhobílé pláže u palmových hájů a celý den sluníčko, jaké v Evropě nikdy nezažijete.

Zajímavosti a atrakce v Dominikánské republice

Dominikánská republika byla prvním místem, kam v šestnáctém století dorazil Kryštof Kolumbus a tak je nasnadě, že historické památky mají zde svojí nezastupitelnou roli. Díky krásnému počasí si to zde kolonističtí Španělové velmi oblíbili a jako první jméno země dostala Hispanola. Množství architektonických památek i měst zde můžete spatřit.

Především Santo Domingo, nejstarší trvale osídlené město na celém území Ameriky. V Santu Domingu naleznete množství architektonických památek, rovněž nejstarších v celé Americe. Rovněž za zmínku stojí i manufaktury na výrobu doutníků, kde jeden dělník dokáže za den stočit až 300 kusů cigár. Velikou zajímavostí v Dominikánské republice a oblíbenou atrakcí je manufaktura na výrobu tradičního rumu. Stejného na jakém si pochutnávali námořníci. I Vy jej můžete okusit. A vězte, budete nadšení.

Ale i přírodní krásy se na území Dominikánské republiky nemůžete vynechat. Především zde všudypřítomné kokosové palmy. Je jich tu největší koncentrace na celém světě. Na Vašich výletech po Dominikánské republice naleznete krásná pohoří, tropické deštné pralesy, kterými se po skaliscích valí sladká voda a tvoří zde překrásné vodopády. Dokonce i velryby zde můžete na pobřeží u Samaná v zimních měsících pozorovat.

Destinace v dominikánské republice

Dominikánské republice můžete navštívit všechny nejoblíbenější destinace na Vaše zájezdy. Ale i takové, které jsou zatím nezasažené masovou turistikou. Dominikánská republika je rájem, který si zamilujete. Jakmile se sem jednou vypravíte, určitě se budete chtít vrátit. Navštivte Dominikánskou republiku a její destinace, jako jsou například:

Objednejte si dovolenou do Dominikánské republiky na last minute!

 

Seznam hotelů v Dominikánská republika

Země - základní informace

Hodnocení:0 hvězdiček

Cena od 22 017,00 Kč Detail hotelu

Země - základní informace

Hodnocení:0 hvězdiček

Cena od 21 396,00 Kč Detail hotelu

Země - základní informace

Hodnocení:0 hvězdiček

Cena od 21 893,00 Kč Detail hotelu

Země - základní informace

Hodnocení:0 hvězdiček

Cena od 21 644,00 Kč Detail hotelu

Poslední články

14.03.2009

Článek 3

Hodnocení: 8 hvězdiček Přečteno: 77975 x

Ornare wisi accumsan felis urna nibh tempus libero lorem gravida odio. Et eleifend odio nunc est Quisque justo pellentesque Aenean sagittis Curabitur ...

14.03.2009

Článek 2

Hodnocení: 6 hvězdiček Přečteno: 77999 x

Nam montes vel fringilla velit elit nonummy morbi metus sit tincidunt. Aliquam convallis enim nec.Ornare wisi accumsan felis urna nibh tempus libero ...

Všechny články k této lokalitě

Aktuální kurz měny

EUREUR = 24.5 CZK

USDUSD = 21.74 CZK

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist