Kuba

Byli jste už v Karibiku? Ostrovní stát Kuba můžeme směle zařadit mezi jeho perly. Na Kubě na Vás dýchne pohoda a klid tropického státu. Země se může pochlubit jak dochovanými historickými památkami ze Španělského období kolonizace, tak překrásnou přírodou. Především pláže a exotické ptactvo. Kubánští obyvatelé jsou velmi pohostinní, temperamentní lidé a rádi přivítají hosta z ciziny. Na Kubě si ale především můžete užít úžasného Karibského moře, korálových útesů a samozřejmě potápění. Navštívit můžete známá i neznámá místa, například:

Objednejte si zájezd na Kubu!

Pro milovníky potápění je Kuba ideální

Na Kubě si užijete azurově průzračné moře a slavné pláže. Ostrov Kuba je obklopen více, než 4.000 korálovými ostrůvky a atoly, které jsou rájem pro všechny milovníky šnorchlování a potápění. Díky velmi příjemnému počasí, teplota vody navíc celoročně neklesá pod 24 °C. I pevnina nabízí mnohé zajímavosti. Například ve středozemí jsou oblasti s krasovými útvary, rozlehlé plantáže cukrové třtiny a banánovníků. Pokud se Vám to podaří, určitě doporučujeme udělat výlety a navštívit Kubánský venkov. Rozhodně se vám tak Vaše last minute dovolená povede a splní všechna očekávání.

Je to veliký zážitek. Lidé jsou milí a vlídní a každý se s Vámi chce hned dát do řeči. Jakmile se jim svěříte, že jste z bývalého Československa, jsou ihned Vaši přátelé. Kuba last minute je ostrov, proto zde naleznete především ptáky. Zvířat se tady mnoho nevyskytuje. Kuba je rájem barevných papoušků, které zde potkáte na každém kroku. Jsou velice krásní a roztomilí, avšak dávejte si pozor na jejich ostré zobáčky. Kuba je tropickým ostrovem a proto byste měli dbát na vhodné očkování.

Rezervujte si zájezd na Kubu!

Kuba přijímá Euro

Kuba turistická místa více méně izoluje od „každodenního života místních obyvatel". Zdejší hotely jsou určeny pouze pro zahraniční turisty a jistě Vás svou kvalitou a nabízenými službami a cenami nijak nezklamou. Navíc zde můžete platit i Eury, avšak zpět budete dostávat kubánské peso. Hlavní město Havana (La Habana) bývá označováno jako „Paříž Karibiku".

Kubánská kubánská Havana je zapsána na seznamu světových památek UNESCO. Je zde mnoho krásných památek ze Španělské koloniální doby, avšak Kubánský režim nedbá na jejich stav, a proto chátrají. Přesto však můžete obdivovat jejich krásu i nyní. Když však odhlédnete od jejich stavu, budete před nimi stát v němém úžasu, jaké krásy sem na Kubu dobyvatelé přivezli. Vlastně ta stará patina dává budovám a památkám velice romantický nádech.

Objednejte si nezapomenutelný last minute na Kubu!

Seznam hotelů v Kuba

Země - základní informace

Hodnocení:0 hvězdiček

Cena od 25 645,00 Kč Detail hotelu

Země - základní informace

Hodnocení:0 hvězdiček

Cena od 25 521,00 Kč Detail hotelu

Poslední články

14.03.2009

Článek 3

Hodnocení: 8 hvězdiček Přečteno: 77972 x

Ornare wisi accumsan felis urna nibh tempus libero lorem gravida odio. Et eleifend odio nunc est Quisque justo pellentesque Aenean sagittis Curabitur ...

14.03.2009

Článek 2

Hodnocení: 6 hvězdiček Přečteno: 77998 x

Nam montes vel fringilla velit elit nonummy morbi metus sit tincidunt. Aliquam convallis enim nec.Ornare wisi accumsan felis urna nibh tempus libero ...

Všechny články k této lokalitě

Aktuální kurz měny

EUREUR = 24.5 CZK

USDUSD = 21.74 CZK

Tagy

kuba

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist